Stop Make-upu!

17. december 2011 at 19:37 | Bee |  Líčení*

Amigos Děckos

Čím bych asi začala? Asi tím že já make-up nenávidím,nenáviděla a vždycky nenávidět budu! Je to nepřirozené a umělé! V mém věku (14) by se ani neměl používat.Máme ještě mladou čisatou névrasčitou pleť. Ale to nemají všichni a proto jsem dál pár rád jak zakrýt pupínky a jiné nerovnosti bez make-upu :)

Jizvy dívkám nesluší!
Máš stroupek a bojíš se že se ti udělá jizva, nezakrývej jí make-upem, potřebuje dýchat. Stačí nějaký mastný krém jako je např.: Indulona , stačí stroupek několikrát denně namazat;)
Pokud máš starší jizvu a už je bílá také mám řešení. V lékarně si za pár korunek pořídíš mastičku na tyto typy jizev. No a další možnost je vypálit je laserem. Nedoporučuji. Je to velmi drahé a nezaručené :)

Už žádné pupínky!
Za prvé vyhod všechny mastičky s obsahem alkoholu! Místo toho si radši kup speciální mastičky a krémy. Vynalezli skvělou věc!: tea-tree tyčnku! Která se nanáší na každý pupínek zvlášť. Ale každému pomáhá něco jiného ;) Stačí se poradit se svou kosmetičkou či dermakologem:)

Suchá a popraskaná pleť? NEZNÁM !
Zima! Nejhorší období pro tvou pleť. Z tepla do zimy a naopak. A navíc venku může svíti nenápadné sluníčkwo a pohrama je tady! Před spaním používej hydratační krémy ale pokud jdeš do mrazu použij tužší např.: Niveu která už nám slouží přes STO let. Nesmíme zapomenout na kvalitní jelení luj a krém s ochraným UV filtrem. Luj dopuručuji kupovat od značky Labelo( pokud se to tak píše:D)


Tak to je vše..Snad jsem pomohla :)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

CLICK!

Klik

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement